wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Brutalne pobicie 16-latka. 25 i 39-latek grozili mu tasakiem. Jest akt oskarżenia

Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności

  • 04 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: KPP Otwock

8 września w Józefowie doszło do pobicia. Na 112 wpłynęło zgłoszenie i jak udało się wtedy ustalić policji - dwaj mężczyźni, którzy szli ulicą, nagle, bez powodu zaatakowali 16-latka, który spotkał się na jednej z ulic ze swoimi koleżankami. 25-latek i 39-latek zaczęli grozić nieletniemu, że odetną mu nim głowę. Mimo tego, że nastolatek oddał swój portfel i telefon - mężczyźni nie przestawali go katować. Uciekli przed przyjazdem policji. 16-latek został przewieziony do szpitala, a policjanci wytypowali sprawców i rozpoczęli poszukiwania. Już następnego dnia udało się zatrzymać 25-latka. Tego samego dnia udało się również zatrzymać 39-latka. Teraz mężczyźni staną przed sądem. 


Zasiądą na ławie oskarżonych 

Już niebawem przed sądem dwóch mężczyzn odpowie za pobicie nastolatka. Akt oskarżenia został bowiem skierowany do Sądu Rejonowego w Otwocku. Termin nie został jeszcze wyznaczony. 

W momencie zatrzymania mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia 16-latka, kierowania gróźb karalnych i kradzieży stalowego tasaka o wartości 600 złotych. 

Za wszystkie popełnione przestępstwa grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod