wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Centrum Zdrowia Dziecka: niezwykła modernizacja holu rejestracji

Tak wygląda XXI wiek!

  • 11 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: Materiały prasowe CZD

Założony w 1977 roku szpital z zewnątrz wygląda imponująco. W środku nie wszystko było równie piękne. I chociaż jeszcze wiele jest do zrobienia to pierwszy krok został już uczyniony. Zakończono bowiem remont holu rejestracji do Poradni Specjalistycznych. Teraz wyglądają w końcu tak, jak powinny w XXI w. Z pewnością spodobają się zarówno małym pacjentom, jak i ich rodzicom. 


18 grudnia oficjalne, uroczyste otwarcie 

Jak można znaleźć na oficjalnej stronie Centrum Zdrowia Dziecka: 

W ramach generalnego remontu powstała przestrzeń dedykowana naszym małym pacjentom, kawiarnia, pokój dla matek i dodatkowe łazienki.

Wszystko to mogło powstać dzięki projektowi fundacji Virtuosa, który obejmował ufundowanieremontu 400 m2 głównego holu poradni w tym międzyleskim szpitalu dla dzieci. Inwestycja trwała od sierpnia i zaangażowało się w nią kilka firm, które bezpłatnie wykonały prace w wysokości ok. 760 tys. złotych.

Całość zaprojektowała warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Z kolei Skanska dołożyła tutaj swoją cegiełkę - dosłownie i w przenośni.

To jednak nie koniec modernizacji, ponieważ w tym roku realizowany będzie również drugi etap. Jest nim remont izby przyjęć.

czd1

czd2
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod