Ferie zimowe - Otwock, Józefów, Karczew - jak spędzić wolny czas?

Pomysły dla każdego

Zdjęcie: Fotografia poglądowa

Już 31 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe dla uczniów z województwa mazowieckiego. Dwa tygodnie przerwy międzysemestralnej to doskonała okazja na wypróbowanie nowych miejsc, sal zabaw czy form aktywności fizycznej. Możliwości jest naprawdę wiele i sporo z nich znaleźć możemy także w bezpośredniej okolicy Otwocka, Józefowa czy Karczewa. Jak najlepiej spędzić ten czas i co możemy robić? Poniżej znajdziecie kilka propozycji, spośród których niemal każdy wybierze coś dla siebie.

Sale zabaw w Otwocku i okolicach


Zajęcia i pomysły na ferie - Otwock, Józefów, Karczew

Ferie to oczywiście okres odpoczynku od nauki - nie oznacza to jednak, że nie możemy wówczas oddać się chociażby hobbysty czemu zdobywaniu wiedzy na najrozmaitsze tematy. Ułatwiają to liczne zajęcia i kursy, które organizowane są w tym okresie zarówno w samej Warszawie, jak i Otwocku czy Józefowie. Warto także udać się do lokalnych bibliotek i wypożyczalni, w których zaopatrzyć się możemy w najróżniejsze książki - te z kolei idealnie sprawdzą się w długie zimowe wieczory.

Młodzież i dzieci mają mnóstwo energii - nic więc dziwnego, że spora część z nich marzy o aktywnym spędzaniu zimowych ferii. Na młodych sportowców czekają chociażby hale sportowe czy specjalne zajęcia, które zorganizowane zostaną właśnie z myślą o nich. W okresie zimowym w Warszawie i okolicach funkcjonuje także wiele lodowisk, na których można wynająć sprzęt i oddać się zimowemu szaleństwu. Warto także rozważyć na przykład korty tenisowe, baseny czy pola do paintballa. Świetnie bawić się można także w zaciszu własnego domu - na przykład za pośrednictwem gier online. 

Szukasz rozrywki i ciekawych zajęć? Sprawdź boisko w Otwocku i szkoła tańca Otwock

 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod

Komentarze