Firmy w kat. Kręgielnie, bilard

Dodaj firmę i dotrzyj do 70 000 klientów
z Otwocka, Józefowa, Karczewa

Przykładowy WPIS firmy w kategorii Kręgielnie, bilard

Interesuje Cię pozyskiwanie klientów ale nie chcesz wydawać tysięcy złotych na reklamy które nie działają ? Działasz na rynku powiatu Otwockiego i stąd są Twoi klienci. Dzięki reklamie na wOtwocku.info zyskasz dostęp do ponad 80% mieszkańców naszej gminy i powiatu. Dodaj ofertę Swojej firmy lub usługi już teraz

Kręgle, bilard, dart, minigolf - Otwock, Józefów, Karczew

Czy może być lepszy relaks niż wyjście ze znajomymi albo rodziną na kręgielnie, bilard albo minigolfa? Te gry są fantastyczne na wspólną rywalizację, na odprężenie po długim tygodniu w pracy... Zobaczcie, gdzie możecie w okolicy zagrać w kręgle albo bilard. Kręgle, bilard i minigolf Otwock, Józefów, Karczew i okolice.

Dart, bilard, kręgle - Otwock, Józefów, Karczew

W pubach czy restauracjach czasem trafić możemy na stoły bilardowe, kręgielnie czy tak zwane lotki - proste gry barowe opierają się na naszym sprycie i zręczności. Nic więc dziwnego, że cieszą się sporą popularnością i zainteresowaniem wśród ludzi, którzy spędzają czas w takich lokalach. Gdzie ich szukać? Na szczęście nie brakuje ich chociażby na terenie Otwocka, Józefowa czy Karczewa - na korzyść działa także bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, Znajdziemy tam zarówno restauracje z wymienionymi atrakcjami, jak i lokale, które specjalizują się właśnie w organizowaniu takich gier. 

Kręgle, bilard, dart, minigolf - Otwock, Józefów, Karczew

Inne kategorie