wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Policjanci aresztowali sprawcę śmiertelnego potrącenia w Warszawicach

Szybka akcja policjantów

  • 13 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: KPP Otwock

Zaledwie o godzinie 12:00 informowaliśmy o tym, że policja szuka wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek o śmiertelnym wypadku w Warszawicach. Policjanci szukali sprawcy potrącenia, który zbiegł z miejsca wypadku, bez udzielenia pomocy poszkodowanemu. Blisko dwie doby trwało namierzenie sprawcy. Ostatecznie udało się namierzyć, ustalić dane personalne i zatrzymać mężczyznę, który we wtorek potrącił śmiertelnie 43-latka na drodze wojewódzkiej nr 805 w Warszawicach. Jakiej treści zarzuty usłyszy 42-latek zadecyduje prokurator na podstawie dowodów zgromadzonych przez funkcjonariuszy.


Uciekł z miejsca zdarzenia 

Funkcjonariusze niemalże od razu, jak tylko zostali powiadomieni o śmiertelnym potrąceniu, zaczęli poszukiwać osoby, która byłaby za nie odpowiedzialna. Kilka załóg podjęło jednocześnie poszukiwanie sprawców. Chociaż posiadali znikome informacje na ten temat, dzięki żmudnemu przeszukiwaniu monitoringów, udało im się wytypować 42-letniego mieszkańca Piaseczna. 

Policjanci zatrzymali go w miejscu zamieszkania. Wstępnie ustalono, że w trakcie zatrzymania był pod wpływem narkotyków. Policjanci, pod nadzorem Prokuratury, wyjaśniają ostateczne przyczyny i okoliczności wypadku. Od ich ostatecznych ustaleń będzie zależało jakiej treści zarzuty usłyszy 42-latek. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod