Firmy w kat. Psycholog

Dodaj firmę i dotrzyj do 70 000 klientów
z Otwocka, Józefowa, Karczewa

Przykładowy WPIS firmy w kategorii Psycholog

Interesuje Cię pozyskiwanie klientów ale nie chcesz wydawać tysięcy złotych na reklamy które nie działają ? Działasz na rynku powiatu Otwockiego i stąd są Twoi klienci. Dzięki reklamie na wOtwocku.info zyskasz dostęp do ponad 80% mieszkańców naszej gminy i powiatu. Dodaj ofertę Swojej firmy lub usługi już teraz

Psycholog, psychoterapia Otwock, Józefów, Karczew i okolice

Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, jak zdrowie fizyczne. Warto o nie zadbać. Jeśli więc macie jakieś traumy do przepracowania, powinniście wybrać się na psychoterapię, musicie wybrać psychologa, który będzie do was idealnie pasował. Dobry psycholog jest bardzo ważny w przypadku wychodzenia z kryzysów psychologicznych. Zobaczcie psychologów w Otwocku, Józefowie, Karczewie i okolicach.

Terapia dla par i małżeństw - Otwock, Józefów, Karczew

Związki i małżeństwa nie zawsze są łatwe i pozbawione problemów. Zdarza się, że przeżywamy kryzys, który sprawia, że zaczynamy myśleć o zakończeniu naszego związku czy rozwodzie. Z pomocą mogą przyjść wówczas terapeuci, którzy prowadzą zajęcia dla par. W ich trakcie poznamy punkt widzenia naszego partnera i być może zrozumiemy, w czym tkwi nasz problem. Wielu parom udało się w ten sposób przepracować wszystkie niedopowiedzenia i zacząć zupełnie nowe życie. Dotyczy to także mieszkańców Otwocka, Józefowa czy Karczewa.

Wiecznie pędzący świat - zwolnił. Nagle dostaliśmy w prezencie dużo wolnego czasu. Nie wszyscy potrafią okiełznać swoje myśli, mając tyle wolnego. Na pewno nie pomaga fakt pandemii, zamknięcia, izolacji. Napięcie, strach, lęki - to wszystko narasta. Jeśli nie radzimy sobie z problemami, powinniśmy to z kimś skonsultować. Tak, jak idziemy z bólem serca do kardiologa; z bólem kręgosłupa - do rehabilitanta lub ortopedy, tak z bólem duszy od razu powinniśmy kierować się do psychologa, aby skonsultować swoje problemy z kimś, kto zna je od podszewki. Kto o ludzkim umyśle, jego emocjach, zachowaniach potrafi powiedzieć więcej niż ktokolwiek inny. Kto bezwarunkowo nas wysłucha. Psychoterapia to coś coraz bardziej powszechnego, więc gabinety terapeutyczne znajdziemy zarówno na terenie całego kraju, w większych miastach np. w Warszawie, jak i mniejszych miasteczkach takich jak Otwock, Józefów czy Karczew. 

Psychoterapia - Józefów, Otwock, Karczew i okolice. Jak wybrać psychoterapeutę? 

Terapia to nie jest zwykła rozmowa. Terapia w niczym nie przypomina spotkania z przyjacielem, wyżalenia się mu i pocieszenia z jego strony. To rozebranie problemów na czynniki pierwsze, znalezienie ich źródła, znalezienie drogi do rozwiązania. To często pozwala na dotarcie do uporczywie nękających nas emocji, problemów nawarstwianych latami. Psychoterapeuta potrafi pomóc osobom z silnym stresem pourazowym, pacjentom z zespołem lęku uogólnionego, depresją, zaburzeniami odżywiania czy nałogami. Pomaga również w przypadku hipochondrii. Okazuje się, że wiele naszych fizycznych dolegliwości wcale nie musi być czysto fizyczna - może wiązać się z problemami z psychiką. Warto mieć to na uwadze! 

(Pamiętajcie jednak, że kiedy dzieje się z wami coś niepokojącego - warto skonsultować to z lekarzami. Zobaczcie wykaz lekarzy specjalistów w Otwocku i przychodni w Otwocku i okolicach). 

Ciężko jest samodzielnie wybrać psychoterapeutę, to pewne. Bo skąd mamy wiedzieć, jak ktoś zachowa się wobec nas? Najlepiej jest po prostu... przetestować taką osobę. Pójść na jedno spotkanie, zobaczyć czy dany terapeuta nam odpowiada, czy spełnia nasze oczekiwania. Oczywiście można również sprawdzić terapeutów online, czytać tam o nich opinie, umówić się na konsultacje przez Internet, ale nie jest to to samo co odwiedzenie terapeuty samemu, a ponadto na każdego terapeuta będzie oddziaływał w inny sposób. W momencie, kiedy będziemy uczęszczać na terapię stacjonarnie - terapeuta ma szansę również czytać z naszej mowy ciała, co potrafi czasem powiedzieć więcej niż 1000 słów. Dlatego lepiej pójść na terapię stacjonarnie, niż online. Sprawdźcie, jacy psychoterapeuci pracują w Otwocku, Józefowie, Karczewie, Wiązownej czy okolicach. Wybierzcie takiego, który będzie wam najlepiej odpowiadał i będzie spełniał wasze potrzeby. Który pomoże wam wyjść z kryzysu. 

Psycholog, psychoterapia Otwock, Józefów, Karczew i okolice

Inne kategorie