Firmy w kat. Henna brwi i rzęs

Dodaj firmę i dotrzyj do 70 000 klientów
z Otwocka, Józefowa, Karczewa

Przykładowy WPIS firmy w kategorii Henna brwi i rzęs

Interesuje Cię pozyskiwanie klientów ale nie chcesz wydawać tysięcy złotych na reklamy które nie działają ? Działasz na rynku powiatu Otwockiego i stąd są Twoi klienci. Dzięki reklamie na wOtwocku.info zyskasz dostęp do ponad 80% mieszkańców naszej gminy i powiatu. Dodaj ofertę Swojej firmy lub usługi już teraz

Koloryzacja brwi i rzęs henną Otwock, Józefów, Karczew

Niemal nieustannie poszukujemy sposobów i metod na podkreślenie naszej urody i naturalnych atutów. Jednym z najchętniej wykorzystywanych do tego celu środków jest henna, która człowiekowi znana jest od tysięcy lat. Jest to barwnik, który powstaje po ugotowaniu i sproszkowaniu pędów lawsonii bezbronnej  - rośliny tropikalnej. W niektórych kulturach hebba to rodzaj ozdób z okazji zaślubin - w naszym kręgu kulturowym stosuje się ją jednak najczęściej do koloryzacji włosów, brwi i rzęs. Także we wschodniej części aglomeracji warszawskiej znajdziemy liczne salony kosmetyczne, które specjalizują się w nakładaniu henny. 

Koloryzacja i tatuaże z henny - Otwock, Józefów, Karczew

Henna to przede wszystkim naturalny i niezwykle efektowny sposób na podkreślenie brwi i rzęs. Koloryzacji dokonuje między innymi sporo gabinetów z okolicy Otwocka, Józefowa czy Karczewa - aplikacja jest jednak na tyle prosta, że w niektórych przypadkach dokonać go można samodzielnie. Zastosowanie henny to także spore ułatwienie dla osób, które stosują codzienny makijaż - dzięki niej możemy bowiem ograniczyć użycie kosmetyków do brwi i rzęs. Podstawowym zadaniem henny jest jednak podkreślenie i uwypuklenie koloru i kształtu naszych włosów (henna stosowana jest także przy fryzurach). To jednak nie wszystkie jej zalety. 

Henna to także środek, który bogaty jest w witaminy (między innymi A), wapń, potas czy magnez. Jej stosowanie może więc znacząco wpłynąć na zdrowie, wygląd i kondycję naszych włosów czy skóry. Nasze włosy są dzięki niej także bardziej odporne na łupież czy promieniowanie UV. Warto także wspomnieć o tatuażach z henny, które utrzymywać się mogą na naszej skórze nawet kilka tygodni i są doskonałym pomysłem podczas chociażby wypadów, imprez czy podróży. Jak kształtują się ceny zabiegów z henną? Kwoty mogą być bardzo różne i zależą od naszych wymagań i zakresu wybranych usług. 

Szukasz innych salonów pielęgnacyjnych? Sprawdź solarium Otwock i studio fryzur Otwock.

Koloryzacja brwi i rzęs henną Otwock, Józefów, Karczew

Inne kategorie