Firmy w kat. Ślusarze

Dodaj firmę i dotrzyj do 70 000 klientów
z Otwocka, Józefowa, Karczewa

Przykładowy WPIS firmy w kategorii Ślusarze

Interesuje Cię pozyskiwanie klientów ale nie chcesz wydawać tysięcy złotych na reklamy które nie działają ? Działasz na rynku powiatu Otwockiego i stąd są Twoi klienci. Dzięki reklamie na wOtwocku.info zyskasz dostęp do ponad 80% mieszkańców naszej gminy i powiatu. Dodaj ofertę Swojej firmy lub usługi już teraz

Ślusarz i pogotowie zamkowe Otwock, Józefów, Karczew

Zdarza się, że w naszej codzienności pojawia się prozaiczny problem techniczny, z którym jednak nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie. Wówczas z pomocą przyjść nam mogą różnorodni specjaliści - tych z kolei na szczęście nie brakuje we wschodniej części aglomeracji warszawskiej i z ich usług skorzystać mogą chociażby mieszkańcy Otwocka, Józefowa i Karczewa. Często poszukiwanym specjalistą jest chociażby ślusarz, którego zakres usług jest dość szeroki i obejmuje szeroko rozumiane prace związane z przemysłem metalurgicznym i maszynowym.

Dorabianie kluczy, gwintowanie, wiercenie - Otwock, Józefów, Karczew

Większość z nas korzysta z pomocy ślusarza na przykład przy dorabianiu kluczy - specjaliści szybko pomogą nam niemal od ręki wykonać kopię klucza, którą wręczyć możemy chociażby nowemu lokatorowi wynajmowanego przez nas mieszkania. Zdarza się jednak, że sami mamy problemy w dostaniu się do naszego mieszkania w wyniku chociażby złamania wcześniej wspomnianego klucza. Wówczas także z pomocą przyjść może nam ślusarz, który - po upewnieniu się, że lokal należy do nas - wywierci stary zamek i pomoże w zamontowaniu nowego. 

Ślusarze to jednak nie tylko usługi związane z dorabianiem kluczy czy wymienianiem zamków.  Podzielić ich możemy na chociażby monterów, mechaników czy ślusarzy artystycznych. Zajmują się oni zarówno montażem i końcową obróbką elementów metalowych, jak i galanterią metalową czy naprawą narzędzi. W zakresie ich usług znajdziemy chociażby nawiercanie, gwintowanie, nitowanie czy cięcie elementów metalowych. Na terenie aglomeracji warszawskiej funikcjonują też swego rodzaju pogotowia ślusarkie, które świadczą usługo w ramach nagłych wypadków - właśnie z nimi warto się skontaktować na przykład przy złamanym w środku nocy kluczu. 

Szukasz specjalisty z okolicy? Sprawdź również murarz Otwock i elektryk Otwock

Ślusarz i pogotowie zamkowe Otwock, Józefów, Karczew

Inne kategorie