Firmy w kat. Psi fryzjerzy

Dodaj firmę i dotrzyj do 70 000 klientów
z Otwocka, Józefowa, Karczewa

Przykładowy WPIS firmy w kategorii Psi fryzjerzy

Interesuje Cię pozyskiwanie klientów ale nie chcesz wydawać tysięcy złotych na reklamy które nie działają ? Działasz na rynku powiatu Otwockiego i stąd są Twoi klienci. Dzięki reklamie na wOtwocku.info zyskasz dostęp do ponad 80% mieszkańców naszej gminy i powiatu. Dodaj ofertę Swojej firmy lub usługi już teraz

Fryzjer dla zwierząt i pielęgnacja psów Otwock, Józefów, Karczew

Miłośnicy i posiadacze psów najróżniejszej maści doskonale zdają sobie sprawę z konieczności dbania o sierść swoich podopiecznych i jej kondycję. W sklepach znajdziemy chociażby specjalne szampony i szczotki, które ułatwiają nam codzienną higienę psów. Okazuje się także, że coraz większą popularnością cieszą się swego rodzaju salony urody dla czworonogów,. w których pracują specjaliści w zakresie psich fryzur. Sporo takich miejsc znajdziemy także we wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Z jakich usług możemy tam skorzystać i jak kształtują się ich ceny?

Strzyżenie psów i skracanie sierści - Otwock, Józefów, Karczew

Dbanie o psa i jego codzienna pielęgnacja to obowiązek każdego właściciela czworonoga. Nie ze wszystkimi aspektami psiej higieny jesteśmy sobie jednak w stanie poradzić w pełni samodzielnie. Przykładem może być tutaj sierść naszych czworonogów, której długość może przeszkadzać im w codziennym funkcjonowaniu. Przed strzyżeniem warto ją oczywiście odpowiednio pielęgnować - na przykład przy pomocy specjalnych szamponów, odżywek i preparatów, które pozwalają zachować jej zdrowy wygląd. W przypadku konieczności skrócenia warto jednak udać się do specjalisty - tych na szczęście nie brakuje w pobliżu Otwocka, Józefowa czy Karczewa. 

Dlaczego warto udać się ze swoim psem na strzyżenie? Tego rodzaju zabieg pozwala na utrzymanie sierści w dobrej kondycji - będzie ona błyszcząca i zdrowa. W przypadku niektórych ras długa sierść może pogorszyć widoczność zwierzęcia lub nawet powodować problemy w poruszaniu się. Na miejscu będziemy mogli także uzyskać porady i wskazówki dotyczące samodzielnej pielęgnacji. Cena i zakres usług zależą od konkretnego salonu czy specjalisty - warto więc ustalać je na miejscu. 

Szukasz akcesoriów dla zwierząt? Sprawdź sklep zoologiczny Otwock i sklep z zabawkami Otwock

Fryzjer dla zwierząt i pielęgnacja psów Otwock, Józefów, Karczew

Inne kategorie