wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Pijany taksówkarz spowodował wypadek na Nadwiślańskiej

Cztery osoby trafiły do szpitala

  • 12 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: OSP Józefów

10 stycznia około 5 nad ranem na "Nadwiślance" na wysokości Józefowa doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Taksówkarz jednej z warszawskich korporacji zderzył się czołowo ze skodą, w której podróżowały cztery osoby. Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. W wyniku tego zdarzenia cztery osoby trafiły do szpitala. Taksówkarz był pijany - miał ponad dwa promile alkoholu. 

wypadek1


Mogło dojść do tragedii 

Do wypadku doszło 10 stycznia o godzinie 5:00. Taksówka jednej z warszawskich korporacji zderzyła się czołowo ze skodą, w której podróżowały cztery osoby. Na miejscu interweniowała policja, karetka pogotowia, a także straż pożarna: zastępy z Józefowa, Otwocka i Świdrów Małych. 

Cztery osoby, które podróżowały skodą, zostały przetransportowane do szpitala. Wstępne ustalenia wykazały, że 45-letni kierowca taksówki podróżował w stronę Otwocka, a 60-letni kierowca skody - w stronę Warszawy. Nagle taksówkarz zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z samochodem 60-latka. Jak się okazało - taksówkarz był pijany. Miał dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi, a sprawa znajdzie finał w sądzie. 

Za jazdnię pod wpływem alkoholu grożą mu nawet trzy lata pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a także wysoka grzywna. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod