wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Śmiertelne potrącenie mężczyzny. Policja szuka sprawcy

Znalezione przy trasie 805

  • 13 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Wczoraj informowaliśmy o tym, że znaleziono ciało mężczyzny przy trasie 805. Do potrącenia 43-latka, jak się okazało, doszło w dniu wczorajszym, rano. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Wszystkie osoby, które były świadkami albo posiadają jakiekolwiek informacje na temat okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt z KPP w Otwocku.


Policja szuka świadków

Do wypadku doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 805 w miejscowości Warszówka w gminie Sobienie-Jeziory. 43-letni pieszy został potrącony przez nieznany, na chwilę obecną, pojazd i odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych na odzieży. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. 

Policja prosi teraz wszystkich, którzy widzieli wypadek lub mają jakiekolwiek informacje na temat wypadku, a także te, które widziału auto z uszkodzeniami przedniej, prawdopodobnie prawej strony nadwiozia - zderzak, pokrywa silnika, prawe lusterko, przednia szyba. Proszone są również o kontakt wszystkie osoby, które prowadziły tego dnia samochód, a ich samochód wyposażony jest w rejestrator video. 

Kontaktować można się z KPP w Otwocku przy ul. Pułaskiego 7A, albo pod numerami 47 724 12 13, 47 724 19 00 (całodobowo) lub e-mail: oficer.prasowy.otwock@ksp.policja.gov.pl.
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod