wydarzyło się coś ciekawego?

Poinformuj nas o tym

Zakrwawiony pasażer w autobusie 173. Policja wyjaśnia, co się stało

Ktoś zaatakował go w autobusie?

  • 05 stycznia 2022
  • Patrycja

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. 22:00 na Korkowej. Kierowca autobusu zauważył, że jeden z pasażerów bardzo mocno krwawi z powodu poniesionych ran. Wezwał na miejsce pomoc. Pierwsze relacje, jakie dochodziły stamtąd wskazywały, że mężczyzna ma rany kłute i bardzo obficie krwawi. W autobusie można było dostrzec bardzo dużo krwi. Na miejscu pojawili się, oprócz medyków, policjanci. 


Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia 

Policja potwierdziła, że doszło do takiego wezwania. Przekazali również to, co na ten moment jest im wiadomo. Joanna Węgrzyniak z południowopraskiej komendy, we wtorek, w rozmowie z tvnwarszawa.pl, powiedziała: 

Autobusem jechał mężczyzna, który krwawił i z tego powodu kierowca wezwał pogotowie. Okoliczności, w jakich doznał ran, wyjaśniają policjanci. Poszkodowany trafił do szpitala. Czynności z tym mężczyzną będzie można dokonać dopiero dzisiaj. Jeżeli do czegokolwiek doszło, to wcześniej, zanim poszkodowany pojawił się w autobusie. W pojeździe nie doszło do żadnego ataku.

Rzecznik MZA - Adam Stawicki - przekazał, że chodzi o autobus linii 173, a całe zdarzenie miało miejsce przy przystanku Rezedowa. 
Ocena artykułu:


Dodaj komentarz

Przepisz kod